Biri Chp Yi durdursun

13 Eylül 2016 Kategori : Haberler

Biri Chp Yi durdursun diyoruz neden? Chp ha tamam Türkiye partisi oldu doğru yola girdi dedik darbeye karşı durması ile ilkkez bir doğru hareket gördük chp den ama biri durdurdu o doğru chp yi eski chp mantıksık safsata siyasetine geridöndü. Şimdi akıllara zarar bir mantıksızlık daha yapıyor Kayyum atanan belediyelerin yanında yer alıyor o kayyum atanan belediyelerde pkk nın yanında saf tuttu diye kayyum atanda yani chp kimin yanıda duruyor anlamak zor değil ha kayyum atanan hdp li belediyelere sahip çıkmak ha pkk ya sahip çıkmak ikisi de aynı şey.

Hdp li belediyelere Kayyum atanma nedeni yolsuzluk veya başka bir durum olsa farklı davranıla bilir belki örneğin bu sucu işleyenler kişisel yargılansın falan diye biliriz amma burada devletin il ve ilçelere yolladığı bizlerin vergisi bölge halkının hizmeti için değil pkk terör örgütünün menfaatlerine yani Türk Polisine t.s.k ne kurşun olaraka tılıyor bölge halkına ölüm kusturuluyor kayyum atanma gerekçeleri bunlar olan bir belediyeye kayyum atanacak sende bunun karşısında hdp ile aynı çizgide yer alacaksın eeee chp sana ben ne diyecem ayağa kalkıp alkışlayacak mıyım. Onu ancak sizler yapa bilirsiniz kusura bakmayın bizler sizleri alkışlamayacaz ve siz bu gidişle yanlışlara tekrar döndünüz ve fetö darbesinde ki duruşunuzdan etkilenen ve size doğru yönünü döne bilecek olan Türk milletine yine yanlış yaptınız ama iyi ki bunu şimdi yaptınız….

Biri chp yi bu gidişten durdursun bunu da yapa bilecek kişi ancak chp seçmeni yapa bilir. Chp seçmeni de mhp seçmeni gibi yanlışta partisine ders vermesini bile bilse belki de chp ninde aklı başına gelecek ama chp muhalefet kaygısı yaşamıyor nasıl ki iktidar ümidi yok muhalefetten düşme kaygısı da olmadığı için kendisine çeki düzen verme gereği duymuyor buda partinin iktidar ola bilecek projeler üretmesine engel oluyor chp seçmeni chp yi iktidar yapmak istiyor ise önce chp ye bir ders vermeli kendini topla adam ol adam gibi siyaset yap demesi gerekir buda politikada o partiyi meclise sokmamak veya bir basamak daha geriye düşürmekle ana muhalefet değil muhalefet partisi yapmakla olur. İşte chp seçmeni bunu yaparsa chp ye dur demiş olur ” chp nin yanlışlarına dur demiş olur” ve chp de kendini düzenler düzeltir iktidar ola bilmek için ciddi projeler üretir yoksa sittins ene muhalefette kalır böyle sürer gider saçma sapan projesiz bir politika ile destekcileri hayal eder durur ki chp iktidar olacak

0 Yorum yapılmış

Popülerler

Sesli Sohbet »

Aşk ve Sevgi »

Son Yorumlar