Fenerli dövene polisten alem keyfi

05 Nisan 2012 Kategori : Dünya

Fanatik grup, Fenerli dövene kombine vaat etti. Polis de lince teşvik verdi. Fenerli dövüp videoya alana Taksim’de alem! TRABZONSPOR ve Fenerbahçe kulüplerinin resmi internet sitelerinde karşılıklı sert açıklamalarına üniversiteli taraftarlar da katıldı. Ankara’da okuyan üniversiteli Trabzonluların kurduğu Uni-TS Ankara Grubu Facebooktaki sayfasında Trabzon da okuyan Fenerbahçeli üniversitelilerin fotoğraflarını yayınladı. Bununla da yetinmeyen grup, fotoğrafta ellerinde Fenerbahçe atkısı bulunan 2 si kız 5 üniversiteli gencin bulunmasını dövülmesini ellerindeki atkıların alınmasını ve bu görüntülerin videoya çekilmesini istedi. Bunun yapanlardan ilk 5 e girenlere ise önümüzdeki sezon için kombine bilet sözü verildi…

Öğrenciler sınava giremedi
Karadeniz Teknik Üniversitesinde okuyan Fenerli öğrenciler tehditler yüzünden final sınavlarına giremediklerini öne sürdü. Öğrenciler şunları söyledi: Durumu rektöre anlattık. Bize Her Fenerlinin peşine koruma takamam dedi.
İstanbul Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru R.A. ise fotoğraftaki Fenerlileri dövüp kameraya çekenlere Taksim de 2 gece alem vaat etti..

SORUŞTURMA AÇILDI!
Fotoğrafın altına şunları yazdı: İstanbul, Taksim deyim. Videoya alana benden iki gece Taksim eğlencesi. Şaka yapmıyorum. Kendi evimde misafir edip, alemlere akacağız ya da istediği başka bir şey olursa söylemesi yeter!” Fenerliler yorumun yanında üniformalı fotoğrafı bulunan R.A.yı İstanbul Emniyet Müdürlüğüne şikâyet etti. R.A. hakkında soruşturma başlatıldı.

8 Yorum yapılmış

Dogum günümde bu saate kadar benimle hoş sohbet muhabbet eden arkadaslarım teşekkürler 🙂 sesli chat

23 şubat perşembe günü fatih ali emiri kültür merkezinde okurlarla buluşma, sohbet, muhavere… sesli chat

biliyorum, söyledim de almahata’dan aşkabat’a geçmiştik sohbet ederken sohbet

RT 18: FATİH YAPILANMASI SAYIN NUN DANIŞMAYILA SOHBET GERÇEKLEŞTİRDİ sesli sohbet

Ayaküstü sohbet ediyorduk.’Şuan nerede olmak istersin’diye sordu.”Umurunda”dedim.sustuk. sesli chat

hatunun biriyle 2 gündür sohbet ediyoruz telefon numaramı istedi vermeyince unfollowlamış çokta tın 🙂 sesli chat

Bizim Şarkımız ekibi 10.30 da kibariyenin konuğu ! Sohbet muhabbet şarkılar sesli sohbet

Ayaküstü sohbet ediyorduk. ‘Şuan nerede olmak isterdin’ dedi. ‘Umrunda’ dedim. Sustuk… sesli chat

Popülerler

Sesli Sohbet »

Aşk ve Sevgi »

Son Yorumlar