Kameralı Sesli Sitesi

01 Nisan 2012 Kategori : Makaleler

Canlı olarak farklı insanlarla konuşup tanışabileceğiniz sitelerin sayısı günden güne arttı. Sesli siteler, yazılı chat siteleri ve daha niceleri sizin de farkedeceğiniz üzere sürekli artış içerisinde. Bu da sesli siteler arasında kullanıcıların tercih yapmasını zorlaştırıyor. Daha doğrusu kullanıcının doğru tercih yapması için daha fazla zaman harcamasına sebep oluyor. Çünkü bu sitelerin büyük çoğunluğu tabiri caizse çöp site. Yani sesli sohbet siteleri adı altında kurulmuş ancak hiçbir işe yaramayan paravan siteler. Hem bilgisayarınıza tehlike saçıyorlar hem de gerçek bir görüntülü chat ya da sesli chat imkanı sunmuyorlar. Yine yaptığınız sesli siteler aramalarında karşınıza çıkan pek çok site içerik açısından yetersiz ya da verimli değil.

Çalışan sitelerin pek çoğu da ya seviyesiz kişilerce işgal edilmiş durumda ya da güvenliğinizi tehdit edecek açıklarla dolu. İşte kalitenin böylesi dibe vurduğu bir konu olan sesli siteler meselesinde sizlere nezih ortamlar sunmayı hedefleyerek yola çıkmış bulunuyoruz. Hem sesli sohbet odalarımız ile hem de kameralı chat seçeneklerimizle Türkiyedeki kullanıcıların sıcak chat ortamı özlemini tamamen karşılıyoruz. Sadece Türkiye değil Avrupadaki gurbetçilerimiz için de özenle hazırlanan sayfalarımızda yüksek standartlarda sohbet etme imkanı bulacaksınız. Kişiselleştirilebilen chat arayüzleri, isteğe bağlı olarak kamera ve mikrofon kullanımı, kullanıcılarla birebir iletişime geçebilme gibi seçeneklerin olduğu sayfalarda rahatsızlık duyduğunuz kişileri bir tıkla bloke edebilir ya da site yönetimine kolaylıkla raporlayabilirsiniz.

Sesli sohbet siteleri arasındaki çıtayı yukarı çekebilmek ve sohbet keyfinizi aralıksız sürdürebilmeniz için bu konudaki isteklerinizi günün 24 saati bize ulaştırabilirsiniz. Felsefe, bilim, sanat, teknoloji, spor gibi onlarca farklı konuya ayrılmış sohbet odaları ile ortak tutkularınızı başkalarıyla paylaşabilir, üzerinde tartışmak istediğiniz fikirleri geceler boyu diğer kullanıcılarla birlikte masaya yatırabilirsiniz. Sesli siteler arasında yaygın olan bir durum o sitenin müdavimlerinin size hoş bir karşılama hazırlamasıdır. Yıllanmış kullanıcılar ile kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz samimi bir ortamın oluşacağını hemen farkedeceksiniz. Sesli sohbet odaları bu duyarlı kullanıcılar sayesinde gerginlikten uzak ortamlar olarak kalırlar. Sitenin adeta kemikleşmiş kadrosu olan bu değerli insanlar arasına siz de katılarak zaman içerisinde kendinize ait bir oda açılmasını sağlayabilirsiniz. Yani burada kaliteli zaman geçirmek tamamen sizin elinizde. Bazen hiç tanınmak istemiyor da olabilirsiniz. Kendinizi hayatın boğucu ve kasvetli havasından kurtarmak istediğiniz anlarda da sesli chat odalarımıza gelip biraz stres atabilirsiniz. Siz sadece özelliklerini belirtin, sesli siteler size aradığınız o özel kişiyi bulacaktır. Hayata dair aradığınız her ne varsa hepsi bu odalarda..

9 Yorum yapılmış

Dini Sohbet, Dinî CD’leri kopyalamak | iSlami Sohbet, Dini Sohbet, Dini Forum, iSlami Forum sesli chat

Bizim Şarkımız ekibi 10.30 da kibariyenin konuğu ! Sohbet muhabbet şarkılar sesli sohbet

Uykumuz gelsin diye sohbet ediyoruz :)) sesli sohbet

workshop olsa kredi cekmek lazim bankadan.. “: Bilgi universitesi caz sohbetleri basliyormus, harika degil mi? 950 tl. Sohbet…” sesli chat

Vapurda Çay Simit Sohbet’in çekimleri başlıyor bugün ilk konuğumuz Yüksel Aytuğ… sesli sohbet

Dini Sohbet, islami sohbet, Dünya fani, ölüm âni!.. | iSlami Sohbet, Dini Sohbet, Dini Forum, iSlami Forum sesli sohbet

GÖZ” sevileni arar “SOHBET” Sevilenle yapılir “DUA” Sevilene edilir “UYKU” Sevilen için sesli sohbet

5306 Her nekdar sohbet edemesekte yanında olmak bile güzeldi :)) sohbet

Popülerler

Sesli Sohbet »

Aşk ve Sevgi »

Son Yorumlar