koç burcu

31 Aralık 2012 Kategori : Burclar

Koç burcu insan vücudunda kafayı yönetir. Koç kadınına kaliteli bir saç fırçası ya da saçları için hoş aksesuarlar alabilirsiniz. Bir güzellik salonunda makyaj veya yüz bakımı yaptırmasın için hediye çeki verebilirsiniz. Makyaj ve cilt bakım ürünlerine bayılacaktır. Heyecan duygusunu tatmin etmesi için koşu bandı ya da jimnastik aletleri alabilirsiniz. İyi bir poker oyuncusu olduğu için iskambil kağıtları hoşuna gidecektir. Heyecan dolu bir film ya da belgesel, video kaset, dvd alabilirsiniz. İlgi çekmeye bayılan koç kadınına kalabalık bir sürpriz parti düzenleyebilirsiniz. Baharatlı yiyecekleri sevdiği için bol baharatlı sos ve cipsler hazırlayabilirsiniz. Mücevher almak isterseniz en sevdiği taş elmastır, minik küpeler, elmas taşlı yüzük çok hoşuna gidecektir. İpek saten iç çamaşırlarına bayılır, kırmızı ya da pembe tonlarını seçmelisiniz.

Koç Erkeği.
Koç burcu, kesici aletleri, demiri ve ateşi yöneten ateş burcudur. Koç erkeğine şık bir çakı bıçak ya da mangal setiyle sürpriz yapabilirsiniz. Koç insanı her zaman yeni işler peşinde olduğu için deri bir evrak çantası veya hesap makinesine ihtiyaç duyabilir. Ofisi için kaktüs hediye edebilirsiniz. Rekabetli sporlardan hoşlandığı için maç bileti, eğer çok paranız varsa harley-davidson motosiklet bile alabilirsiniz. Koç, savaşçıların burcu olduğu için bilgisayarından oynayabileceği bir savaş oyunu alırsanız kendi gücünü deneme imkanı olacak ve çok zevk alacaktır. Koç erkeği cesur, dayanıklı ve öncüdür. Ona bir çift kovboy çizmesi ya da gösterişli bir bot alırsanız kendini marlbora reklamındaki kovboy gibi hissedecek ve çok keyiflenecektir.
Koç burcu KADIN VE AŞK EVLİLİK
Koç kadınının. Koç erkeğiyle çok benzer olması kimi şaşırtırki Kadın biraz daha özel içten dürüst altta kalmayan çok akıllı ve uygun şekilde işlenebilir biridir. Bağımsız ve analitik düşünceyle verdiği karalarda kimsenin kendisine yol göstermesine izin vermez.Eğer o, erkeğin kendisi için doğru kişi olduğuna inanıyorsa bu erkeğin ondan kurtulma şansı hiç yoktur. C.i.n.s.e.l konularda da insiyatifi ele alır ve dizginleri elinde tutar ama bu ihtiras dolu saatlerde kendini bırakmayacağı anlamına gelmez Koç kadını dinamik ara sıra saldırganhareketli yüksek gerilim altında kalabilecek gibi görünen bunun yanında nadiren sert ve dayanıksız olan başkalarının üstünlüklerini eğer gerçekten öyleyseler kabul eden biridir.Doğru kişiyi bulduğunda beklentileri karşılandığı sürece sadıktır.Evlilikte çocuklar onun içinbüyük büyük bir rol oynar.Sorumlulukların büyük bölümünü severek üstlenir.Zaten Koç kadını mutlu etmek için ona bier sorumuluk sunmak gerekir.Curcunayı değişimi ve alışılmamış şeyleri sever.

erkek ve aşk evlilik

Kendinizi Koç erkeğinin ihtiras coşku ve canlılığıyla sürüklenmeye bırakın ama yinede her zaman yanınızda bir dönüş bileti bulunsun çünkü size karşı olan ilgisini aniden yitirmesi beklenmedik bir şey değildir.Koç yalnız bir gezegendir ve hep öyle kalır özgürlüğünü her şeyden çok sever.Onu yakalamak için bütün cazibenizi kullanmalısınız ve her an özgür olduğunu her an gidebileceğini ona hisettirmelisiniz kendinden emin hareketlerinden korkmayın.İlk defasında doğrudan size gelecek ve sizi kendisinin sevmeye değebilecek tek erkek olduğuna inandırmaya çalışıcaktır.Bununla birlikte sadece kendisisni düşünür ve çevresinde kümesteki tek horozun kendisi bir harem ister.Kendinizi koruyun ve zekanızla kendinize güveninizi ona hissettirmeyin.Koö erkeği uyumlu az sırrı olan ve kendisine samimi iltifatlar edecek kendisine hayran kalacak bir kadın aramaktadır.En büyük başarınızı Koç erkeği yaşlandıkça ve boynuzlarını duvara çarpıp yavaş yavaş kendinden sonrakilere ve çevresini sevdirmeyi düşünmeye başladığında elde edeceksiniz ki bu genelde 30 yaşlarında olur.Ama o hala dizginleri elinde tutmak ve muhtemel bir evlilik tarihini kendisi belirlemek isteyecektir.Onubir daha göemek istemiyorsanız gizlice de olsa bir evlilik teklifi yapın.Koç erkeğinin sizi geleceğinin bir parçası olarak görmesini sağlayabildeyseniz hayat boyu sadık bir erkek ve sevecen bir aşık kazandınız demektir.Ve onubaba yaptığınızda diğer kadınlara karşı tüm ilgisini yitirecek ve sadık bir baba olacaktır.Eğer ona iyibir eş ve çocuklarınıda iyi bir anne olduysanızsizi daha fazla sevecektir.Kendine hakim olmaması ve öfke nöbetlerine eğilimli olması gibi huylarıevlenincede geçmeyebilir.Yinede bunu çok abartmayın.Çünkü genelde öyle demek istememiştir.Ve kısa zaman da yeniden sakinleşir.

0 Yorum yapılmış

Popülerler

Sesli Sohbet »

Aşk ve Sevgi »

Son Yorumlar