Muhteşem Yüzyıl 63. bölüm izle Sezon Finali

07 Haziran 2012 Kategori : Diziler

Muhteşem Yüzyıl 63. bölüm finalinde yer yerinden oynuyor pargala ibrahim hatice sultanın yanına giderek hatice sultan pargala ibrahimi boşar, sultan sülayman ise hürrem sultanı saray’ın idaresini Hürrem sultana devir eder ve hürrem sultanın devri başlar. Muhteşem Yüzyıl, sultan süleyman o güzel sözleri karşısında hürrem şoke olur. Sultan süleyman sözleri şöyledir. Ey benim gülen yüzüm sevglim, senin güzelleğin dünyaya dedikodur bu ne saç bu kakkül, bu ne güzel koku, bune dert bune aşk, bu güzel sözleri ile hürrem saray’ın idaresini alır. Muhteşem Yüzyıl 63. bölüm izle Sezon Finalinde Hürrem Sultan iktidara giden yolda önemli bir adım daha atarken Şehzade Mustafa ise görkemli bir vedayla sancağa uğurlandı. Ekranların en çok izlenen dizilerinin başında gelen Muhteşem Yüzyıl, dün akşam yayınlanacak altmış üçüncü bölümüyle yaz tatiline çıktı.

Nefeslerin tutulduğu sezon finalinde Hatice Sultan, kaçmak üzereyken Nigarı yakaladı ve İbrahim Paşay’la arasındaki ilişkiyi sordu. Aklı iyice karışan Hatice Sultan, Hürrem ‘le yüzleşti. Hürrem’e inanmak istemeyen Hatice Sultan, Hürrem’in sürpriz tanığı sayesinde tüm gerçekleri öğrendi. Bunun üzerine ibrahim paşa hayatında en büyük yaptığı yannış anlayıp sarayı terk edeğini idda ediliyo..

-HATİCE SULTAN İBRAHİMİ BOŞADI-
Hatice Sultan Tüm gerçeği öğrenen Hatice Sultan sonunda İbrahimle yüz yüze geldi. Aldatılmayı içine sindiremeyen Hatice Sultan, İbrahim Paşa’dan boşanmaya karar verdi ve bu kararını İbrahim’in yüzüne söyledi. Pargalı ibrahim hatice sultanın bu sözleri üzerine yıkıldı.

-HAREM NE Kİ DÜNYAYI BEN YÖNETECEĞİM –
Mahidevran Sultan haremde yaptığı lüks harcamalar ve haremi borç batağına sokmasını fırsat bilen Hürrem Sultan’ın ekmeğine adeta yağ sürdü. Gülfem Sultan haremdikidurumu Kanuni Sultan Süleymana anlattı. Sultan Süleyman ise yaşanan gelişmelerden sonra Harem’in idaresini Hürrem’e bıraktı. Saraya intikam duygusuyla yanıp tutuşan basit bir cariye olarak gelen Hürrem artık haremin tek başına idare edecektir. Mahide Evranı sonunda alt eden Hürrem’in sezon finalinin son sahnelerinde söylediği Harem ne ki, dünyayı ben yöneteceğim sözleri ise oldukça çarpıcıydı. Böylece Hürrem Sulta’nın devri başladı…

0 Yorum yapılmış

Popülerler

Sesli Sohbet »

Aşk ve Sevgi »

Son Yorumlar