Oblivion Film Türkçe HD izle

29 Mart 2013 Kategori : Sinema

Oblivion Film Konu: Askeri bir yönetim biri Jack adında deneyimli bir askeri, insanoğlunun bir zamanlar “Dünya” diye adlandırdığı terk edilmiş bir gezegene keşif için yollar. İnsanlığın büyük yok oluştan önce nasıl koşullarda yaşadığını araştırmakla dahası yaşayan her hangi bir canlı olup olmadığını bulmakla görevlidir. İnsanlığın bir zamanlar yuvası olan Dünya gezegeni birtakım uzaylı canlılar tarafından işgal edilmiştir ve gezegende hala varlıklarını sürdürmektedirler.

Jack tüm bunları araştırmakla görevliyken, karşısına hiç beklenmediği sürprizler de çıkacaktır. Tron filmi ile tanıdığımız yönetmen Joseph Kosinski’nin yönettiği film, yönetmenin kendi çizgi romanından sinemaya uyarlandı. Kıyamet sonrası bir kurguya sahip olan filmin kadrosunda Tom Cruise’un yanı sıra Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Nicolaj Coster-Waldau, Melissa Leo ve Morgan Freeman yer alıyor… Oblivion Film Türkçe HD izleme serisnin en harika olan Oblivion filmi!


Film Oblivion
Film Vizyona giriş tarihi: 12 Nisan 2013
Film Yönetmen : Joseph Kosinski
Film Oyuncular : Tom Cruise, Olga Kurylenko, Morgan Freeman, Andrea Riseborough, Nikolaj Coster-Waldau, Melissa Leo, Zoe Bell, James Rowlings
Film Tür : Aksiyon , Bilim Kurgu , Macera
Film Ülke/Ülkeler : ABD
Film Yapım : 2013

0 Yorum yapılmış

Popülerler

Sesli Sohbet »

Aşk ve Sevgi »

Son Yorumlar