Seo Nedir?

02 Nisan 2012 Kategori : Makaleler

Seo nedir sorusu ile sıklıkla karşılaşıyoruz, bu nedenle bu konuya değinmek istiyoruz. Seo, en basit tanımıyla İngilizce “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamındaki “Search Engine Optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşan kısaltmadır. Biraz daha detaya inersek:

Seo, bir web sitesinin, arama motorlarından aldığı trafiği arttırmak için site içi ve site dışı işlemlerden oluşan bir disiplinler bütünüdür. SEO danışmanlığı hizmeti veren firmalar, yüksek derecede uzmanca odaklananlar’dan daha geniş ve genel bir uygulama yapanlara kadar değişiklik göstermektedir. Bir web sitesini arama motorları için optimize etmek için çok sayıda farklı değişkeni kontrol etmek ve uygulamak gerekir ki bu nedenle pek çok seo uzmanı (veya seo uzmanı olduğunu zannedenler) kendilerini SEO optimizasyonunun 2. bölümde yani geniş uygulayıcılar bölümünde nitelerler.Seo nedir sorusu ile sıklıkla karşılaşıyoruz, bu nedenle bu konuya değinmek istiyoruz. Seo, en basit tanımıyla İngilizce “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamındaki “Search Engine Optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşan kısaltmadır. Biraz daha detaya inersek:Seo, bir web sitesinin, arama motorlarından aldığı trafiği arttırmak için site içi ve site dışı işlemlerden oluşan bir disiplinler bütünüdür. SEO danışmanlığı hizmeti veren firmalar, yüksek derecede uzmanca odaklananlar’dan daha geniş ve genel bir uygulama yapanlara kadar değişiklik göstermektedir. Bir web sitesini arama motorları için optimize etmek için çok sayıda farklı değişkeni kontrol etmek ve uygulamak gerekir ki bu nedenle pek çok seo uzmanı (veya seo uzmanı olduğunu zannedenler) kendilerini SEO optimizasyonunun 2. bölümde yani geniş uygulayıcılar bölümünde nitelerler.Seo nedir sorusu ile sıklıkla karşılaşıyoruz, bu nedenle bu konuya değinmek istiyoruz.

Seo, en basit tanımıyla İngilizce “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamındaki “Search Engine Optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşan kısaltmadır. Biraz daha detaya inersek: Seo, bir web sitesinin, arama motorlarından aldığı trafiği arttırmak için site içi ve site dışı işlemlerden oluşan bir disiplinler bütünüdür. SEO danışmanlığı hizmeti veren firmalar, yüksek derecede uzmanca odaklananlar’dan daha geniş ve genel bir uygulama yapanlara kadar değişiklik göstermektedir. Bir web sitesini arama motorları için optimize etmek için çok sayıda farklı değişkeni kontrol etmek ve uygulamak gerekir ki bu nedenle pek çok seo uzmanı (veya seo uzmanı olduğunu zannedenler) kendilerini SEO optimizasyonunun 2. bölümde yani geniş uygulayıcılar bölümünde nitelerler.

Etiketler :

2 Yorum yapılmış

New blog post : üyeliksiz bedava kameralı sohbet odaları , cam chat ücretsiz , WEBCAMDAKİ KIZLARLA ÜYELİKSİZ SOHBET , üyeliksiz bedava kamer sesli sohbet

oooo kimler sohbet ediyomuş 🙂 sesli sohbet

Popülerler

Sesli Sohbet »

Aşk ve Sevgi »

Son Yorumlar