Sesli Sohbet kültürü

16 Şubat 2013 Kategori : Makaleler

Bir web cam aracılığıyla sizlerde çoklu – sesli chat – odalarimiza bağlanip sizlerde kendinizi bayan arkadaşlara gösterebilirsiniz. desti-izdivaç odamizda güzellik-yakışıklılık yarışmaları düzenlenmekte. Görüntülü Chat odalarimiza bağlanarak birbirinden değişik etkinliklere katılabilir ve dilediğinizce eğlenebilirsiniz.

Muhabbet yapmak için en ideal sayfadasınız. Sitemiz üzerinden ücretsiz olarak görüntülü chat -sesli chat- yapabilirsiniz radyo kanalımızdan istekte bulunarak radyo dinleyebilir islam kanalımız üzerinden dini bilgilerinizi geliştirebilirsiniz ayrıca bununlada kalmayıp yarışma ve oyun kanallarımızda genel bilgi kültürünüzü artırıp pratik zekaya kavuşabilirsiniz.Unutmayın az önceki saydıklarımın tümü bedavadır.

Sohbet kültürü ülkemizde 1990′lı yıllarda başlamıştır görüntülü chat denilince akla ilk başta sesli chat etmek bilgi paylaşımı ve arkadaşlık kurmak gelir fakat son yıllarda bu durum biraz değişmiştir işte biz bu değişen kuralları asla kabul etmeyip görüntülü chatin gerçekte olması gerektiği gibi yani bilgi paylaşımı, arkdaşlık olarak devam etmesini görev bilmiş bir siteyiz.

Sitemiz üzerinden farklı arayışlarda bulunan arkdaşlarada bir tavsiyemiz var lütfen bu amaçlarda buraya girdiyseniz şimdi lütfen tekrar google sitesine girip sesli chat diyerek aratıp ilk sitelere girin bizde aradığınız türden birşey bulamazsınız. İstanbul sadece Türkiyenin değil aynı zamanda dünyanın en büyük şehirlerinden birisidir.Gerek nüfus olarak gereksede alış veriş merkezleriyle, turistik gezi yerleriyle ve tarihiyle dünyanın sayılı şehirlerinden birisidir. Şehir ve iktisadi olarak büyüklük açısından dünyada 34. sırada bulunan İstanbul, nüfus açısından da yapılan sıralamalara göre Avrupada ikinci en büyük şehirdir.

İstanbul; Adalar, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Eminönü, Eyüp, Fâtih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthâne, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Şişli, Tuzla, Ümrâniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Yalova olmak üzere 32 ilçeden ibârettir. Silivri, Çatalca, Şile, Yalova ve Adalar ilçeleri hâriç diğer ilçeler iç içe olup, il merkezini meydana getirirler.

1 Yorum yapılmış

sesli

samimi diyaloglar kurabilmek önemlidir. populer sesli sesli sohbet sitesi biz bu işin kurduyuz bu linkleri yermiyiz he:D:d

Popülerler

Sesli Sohbet »

Aşk ve Sevgi »

Son Yorumlar