Twitter Hakkında Bilgi

13 Haziran 2012 Kategori : Makaleler

Twitter hakkında bilgiTwitter; üzerinde yapacağımız çalısmalar da biliniliğiniz ve ziyaretçı trafiğinizi arttıracak unsurlardan birtanesidir. Örneğin; duyurlarınızı yapmak insaları kampanyalarınızdan haberdar etmek vb. çalışmalar için Twitter, biçilmiş kaftandır. Twitter Hakkında Bilgi; edinmenin bu noktada ilk işiniz sizi ya da markanızı en iyi ifade edecek isabetli hasab adı bulmak olmalıdır.

Twitter; Kulanımında çok sayıda insana ulaşabilmek için sizi takip edenlerin (follower) sayısında arttırmaya çalışmak durumdasınız yine devreye her zaman olduğu gibi insanların işine yarayacak ya da ilgilerini çekecek içerikler oluşturma meselesi giriyor. Bu içerikler takipçileriniz tarafında paylaşildıkça (retweet) siz de daha çok tanınmaya ve daha çok takip edilmeye başlayacaksınız, böylece mesajlarınızı daha geniş bir kitleye ulastırma imkanına kavusacaksınız.

Bu noktada gereksiz notlarla insanları bombardımana da tabi tutmayın bu davranıs gercekten işe yarar olan içeriklerinizi etkisini de ortadan kaldıracaktır.

Takipçileriniz sizinle iletişime gecmek istediklerinde soru sorduklarında mutlaka yanıt (reply) vermelisiniz. Bu onları önemsediğinizin bir göstergesi olacaktır.

Takip edersiniz takip edilirsiniz.onun için takip edenleri takip listenize ekleyin .fırsat buldukca arama (find people) yapın ve uygun gördüğünüz kişileri takip listenize ekleyiniz.

5 Yorum yapılmış

dagdan gelen bagdakini kovarmis atasozunu hatirlatti su sohbet 🙂 sesli chat

entellektüel bir sohbet sadece tanrıyı bile sorguluyorlar, dalga geçiyor ve gülüyorlar bu yeterli sesli sohbet

Dini sohbet, islami sohbet, Ayrıcalığı | iSlami Sohbet, Dini Sohbet, Dini Forum, iSlami Forum sesli chat

Sevgilisinden Mesaj GelSiN sesli sohbet

workshop olsa kredi cekmek lazim bankadan.. “: Bilgi universitesi caz sohbetleri basliyormus, harika degil mi? 950 tl. Sohbet…” sesli chat

Popülerler

Sesli Sohbet »

Aşk ve Sevgi »

Son Yorumlar